Fåtölj Hans Wegner f

Fåtölj Hans Wegner f
Fåtölj Hans Wegner f
Fåtölj Hans Wegner f
Fåtölj Hans Wegner f
Fåtölj Hans Wegner f
Fåtölj Hans Wegner f
Fåtölj Hans Wegner f
Fåtölj Hans Wegner f
Fåtölj Hans Wegner f
Fåtölj Hans Wegner f
Fåtölj Hans Wegner f
Fåtölj Hans Wegner f

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANS WEGNER, "Cigar chair", fåtölj, Getama, Danmark, modell GE 240, formgivningsår 1950, ek, lösa plymåer, brun klädsel, brännmärkning, sitthöjd ca 39 cm

Klädsel med fläckar, slitage och skador

598002

2018-12-11