Susanne Nessim

Susanne Nessim
Susanne Nessim

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUSANNE NESSIM (född 1944): Blomma, signerad Nessim, färglitografi, nr 56/65, ca 64x49 cm.

598015

2018-12-12