Skåp Järvsö

Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKÅP, 1800-talets första hälft, Järvsö, 2 dlr, blåmålat med molnformationer, rödmålade lister, dörrspegel med dekor av blomsterbuketter, höjd ca 195, 97x41 cm

Platsbyggt (en gavel saknar bemålning), ytskador

598044

2018-12-11