Skåp Järvsö
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKÅP, 1800-talets första hälft, Järvsö, 2 dlr, blåmålat med molnformationer, rödmålade lister, dörrspegel med dekor av blomsterbuketter, höjd ca 195, 97x41 cm
Platsbyggt (en gavel saknar bemålning), ytskador
598044
2018-12-11