Balinesisk mask föreställande Singha

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MASK, 1900-tal, Bali, föreställande Singha, skuren i trä med polykrom bemålning

bruksslitage, färgbortfall

598051

2018-12-11