Bronsskulptur

Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRONSSKULPTUR, (1900-tal) Dam med spegel, otydligt signerad, brons, höjd 25,5 cm, bredd 15 cm

598087

2018-12-16