Serveringsvagn/brickbord

Serveringsvagn/brickbord
Serveringsvagn/brickbord
Serveringsvagn/brickbord
Serveringsvagn/brickbord
Serveringsvagn/brickbord
Serveringsvagn/brickbord
Serveringsvagn/brickbord
Serveringsvagn/brickbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSVAGN/BRICKBORD, mässing och rökfärgat glas, hjultrissor,1900-talets mitt, höjd 54,5, 62 x 35 cm

Bruklsslitage

598090

2018-12-12