Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVERINGSVAGN/BRICKBORD, mässing och rökfärgat glas, hjultrissor,1900-talets mitt, höjd 54,5, 62 x 35 cm
Bruklsslitage
598090
2018-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här