Vitrinskåp
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerat med bl.a. mahogny, rundade hörn, 2 hyllplan i glas, invändigt klätt i vinröd plysch, höjd ca 142 cm, 71x34 cm
Slitage, nyckel saknas
598106
2018-12-13