Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerat med bl.a. mahogny, rundade hörn, 2 hyllplan i glas, invändigt klätt i vinröd plysch, höjd ca 142 cm, 71x34 cm

Slitage, nyckel saknas

598106

2018-12-13