Soppslev sockerströare såsslev i silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOPPSLEV, STRÖSKED, SÅSSLEV, silver, olika tillverkare, Sverige 1800-tal, längd ca 20-39 cm

Bucklor, ströskedens skaft med skador och lagning

598107

2018-12-11