Valdichienti fåtölj
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VALDICHIENTI, fåtölj, 1900-talets andra hälft, Italien, ben i svartlackerat trä, stomme klädd i rött skinn, lös stoppad sittplymå, märkt under plymån, sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage, nötningar i skinnet
598112
2018-12-11