Valdichienti fåtölj

Valdichienti fåtölj
Valdichienti fåtölj
Valdichienti fåtölj
Valdichienti fåtölj
Valdichienti fåtölj
Valdichienti fåtölj
Valdichienti fåtölj
Valdichienti fåtölj
Valdichienti fåtölj
Valdichienti fåtölj

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

VALDICHIENTI, fåtölj, 1900-talets andra hälft, Italien, ben i svartlackerat trä, stomme klädd i rött skinn, lös stoppad sittplymå, märkt under plymån, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, nötningar i skinnet

598112

2018-12-11