Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JÖRGEN WARING (född 1938): Geometrisk komposition, blandteknik, signerad och daterad J Waring -82, ca 80x100 cm
598140
2018-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här