Jörgen Waring

Jörgen Waring
Jörgen Waring
Jörgen Waring
Jörgen Waring
Jörgen Waring
Jörgen Waring

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÖRGEN WARING (född 1938): Geometrisk komposition, blandteknik, signerad och daterad J Waring -82, ca 80x100 cm

598140

2018-12-12