Takarmaturer Hans Bergström

Takarmaturer Hans Bergström
Takarmaturer Hans Bergström
Takarmaturer Hans Bergström
Takarmaturer Hans Bergström
Takarmaturer Hans Bergström
Takarmaturer Hans Bergström

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATURER, 1 par, 1950-tal, Hans Bergström för Atejé Lyktan, "Struten", skärmar av plast, höjd ca 40 cm

Bruksslitage

598141

2018-12-30