Anders Zorn Mina modeller

Anders Zorn Mina modeller
Anders Zorn Mina modeller
Anders Zorn Mina modeller
Anders Zorn Mina modeller
Anders Zorn Mina modeller
Anders Zorn Mina modeller

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), Mina Modeller, etsning, signerad Zorn, 19,5 x 14,5 cm.
Utförd 1916.

LITTERATUR
Asplund 273, Hjert & Hjert 277, ZG 273

Gulnad

598165

2018-12-14