Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), Mina Modeller, etsning, signerad Zorn, 19,5 x 14,5 cm.
Utförd 1916.
LITTERATUR
Asplund 273, Hjert & Hjert 277, ZG 273
Gulnad
598165
2018-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här