Edvard Rosenberg oljemålning

Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vårskog, signerad och daterad 1880, olja på pannå, ca 34x55 cm

598173

2018-12-14