Nakerhus 1900-talets början

Nakerhus 1900-talets början
Nakerhus 1900-talets början
Nakerhus 1900-talets början
Nakerhus 1900-talets början
Nakerhus 1900-talets början
Nakerhus 1900-talets början
Nakerhus 1900-talets början
Nakerhus 1900-talets början
Nakerhus 1900-talets början
Nakerhus 1900-talets början
Nakerhus 1900-talets början
Nakerhus 1900-talets början
Nakerhus 1900-talets början
Nakerhus 1900-talets början

Klubbat för:

6 800 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

NAKTERHUS med kompass och belysning, 1900-talets början, brickmärkt Kelvin Bottomley Baird ltd Glasgow, bemålad plåt samt ek, höjd 142 cm

Zustandsbeschreibung

Skador och slitage, klippt el

598175

2018-12-12