Klubbat för:
6 800 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
NAKTERHUS med kompass och belysning, 1900-talets början, brickmärkt Kelvin Bottomley Baird ltd Glasgow, bemålad plåt samt ek, höjd 142 cm
Zustandsbeschreibung
Skador och slitage, klippt el
598175
2018-12-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner