Poul Henningsen," vägglampett

Poul Henningsen,
Poul Henningsen,
Poul Henningsen,
Poul Henningsen,
Poul Henningsen,
Poul Henningsen,
Poul Henningsen,
Poul Henningsen,

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

POUL HENNINGSEN, vägglampa, PH 2/2, stomme av patinerad metall, två kupor av gultonat glas, märkt PH 2/2, längd ca 27 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, ett glas saknas möjligen, metallen med lagning, obetydlig nagg

598181

2018-12-15