Bill Flodin oljemålning

Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BILL FLODIN (1934-1976): "Lite Båtvarv", signerad och daterad Bill Flodin 1997, olja på pannå, ca 62x62 cm

598188

2018-12-11