Mollie Faustman

Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MOLLIE FAUSTMAN, (1883-1966): Processionståg, monogramsignerad MF, olja på duk, ca 66x86 cm.

598198

2018-12-14