Alf Svensson, vägglampor, 1 par, Bergboms

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ALF SVENSSON, vägglampor, 1 par, Bergboms, 1950-tal, modell V-17, fästen av mässing, skärmar av rödlackerad plåt med vardera två ljuspunkter, höjd 29,5 cm

Obetydligt slitage

598206

2018-12-16