Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SJÖMANSKISTA, 1800-talets andra hälf, grönmålad, lock med dekor av ankare i pärlspikning, enligt uppgift Roslagen, höjd 42, 87x41 cm
Slitage och skador, nyckel saknas
598219
2018-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här