Skedar bl a Jensen

Skedar bl a Jensen
Skedar bl a Jensen
Skedar bl a Jensen
Skedar bl a Jensen
Skedar bl a Jensen
Skedar bl a Jensen
Skedar bl a Jensen
Skedar bl a Jensen
Skedar bl a Jensen
Skedar bl a Jensen

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JULSKED, Michelsen 1924, SOCKERSKED, Georg Jensen, SKEDAR 2 st Cohr, PÅPETARE, signerad, Danmark, sterlingsilver, UPPLÄGGNINGSSKED, nysilver, Georg Jensen, delvis förgylld

598225

2018-12-12