Elitspelen Stadion Stockholm
Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
ELITSPELEN STADION, 7 AMERIKANARE, signerad i trycket S.Sydow 33, J.Olséns Litogr. Anst. Sthlm, litografisk affisch, vintage, bladmått ca 100x69 cm
Original Lithograph Vintage Poster
Oramad, hörnskada, kantrevor
598237
2018-12-16