Elitspelen Stadion Stockholm

Elitspelen Stadion Stockholm
Elitspelen Stadion Stockholm

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

ELITSPELEN STADION, 7 AMERIKANARE, signerad i trycket S.Sydow 33, J.Olséns Litogr. Anst. Sthlm, litografisk affisch, vintage, bladmått ca 100x69 cm

Original Lithograph Vintage Poster

Oramad, hörnskada, kantrevor

598237

2018-12-16