Matsbo-staven Jofa affisch vintage 1946

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SEGERSTAVEN, MATSBO-STAVEN i tonkin, JOFA - Jonssons Fabriker AB Malung, J. Olséns Lito Sthlm 1946, litografisk affisch, vintage, ca 101x71 cm

Oramad, skador, fläckar

598252

2018-12-15