Slava Kliuchnikov oljemålning
Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Humla, signerad Kliuchnikov, daterad a tergo 2009, olja på duk, ca 44 x 30 cm
.
Målningen är en fri kopia efter Bruno Liljefors målning "Bofinkar i körsbärsblom" från 1886.
598263
2018-12-12