Slava Kliuchnikov oljemålning

Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Humla, signerad Kliuchnikov, daterad a tergo 2009, olja på duk, ca 44 x 30 cm
.
Målningen är en fri kopia efter Bruno Liljefors målning "Bofinkar i körsbärsblom" från 1886.

598263

2018-12-12