Klubbat för:
34 000 SEK
25 000 SEK
ALBERTO MAGNELLI (Italien, 1888-1971): Abstrakt komposition, signerad och daterad Magnelli 48, gouache, ca 23x32 cm
PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund
598266
2018-12-12