Alberto Magnelli gouache

Alberto Magnelli gouache
Alberto Magnelli gouache
Alberto Magnelli gouache
Alberto Magnelli gouache
Alberto Magnelli gouache
Alberto Magnelli gouache

Klubbat för:

34 000 SEK

25 000 SEK

ALBERTO MAGNELLI (Italien, 1888-1971): Abstrakt komposition, signerad och daterad Magnelli 48, gouache, ca 23x32 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

598266

2018-12-12