Hannah Höch akvarell och tusch

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANNAH HÖCH (Tyskland, 1889-1978): Komposition med ansikte, monogramsignerad HH, akvarell och tusch, ca 12x12 cm

598268

2018-12-12