Schuco leksaksbil
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHUCO, "Ingenico 5380", leksaksbil, 1950-tal, U.S.-Zone, Tyskland, personbil i blålackerad plåt, litograferad inredning, fjärrstyrd via kabel, urverksdriven, längd 22 ca cm, i originalkartong
Fjärrstyrningens batterihållare med rost och spår av batteriläckage, kabeln kapad, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
598308
2018-12-12