Schuco leksaksbil

Schuco leksaksbil
Schuco leksaksbil
Schuco leksaksbil
Schuco leksaksbil
Schuco leksaksbil
Schuco leksaksbil
Schuco leksaksbil
Schuco leksaksbil
Schuco leksaksbil
Schuco leksaksbil
Schuco leksaksbil
Schuco leksaksbil

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

SCHUCO, "Ingenico 5380", leksaksbil, 1950-tal, U.S.-Zone, Tyskland, personbil i blålackerad plåt, litograferad inredning, fjärrstyrd via kabel, urverksdriven, längd 22 ca cm, i originalkartong

Fjärrstyrningens batterihållare med rost och spår av batteriläckage, kabeln kapad, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

598308

2018-12-12