Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT ELLIS (1923-2007), "Indianska, Alaska", signerad B. Ellis, daterad -51, olja på duk, ca 55x46 cm
Smärre färgbortfall i kanterna
598318
2018-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här