Bengt Ellis oljemålning

Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT ELLIS (1923-2007), "Indianska, Alaska", signerad B. Ellis, daterad -51, olja på duk, ca 55x46 cm

Smärre färgbortfall i kanterna

598318

2018-12-12