Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD, 1900-talets början, gustaviansk stil, förgylld med dekor i pastellage, etikettmärkt Gustaf Sahlholm Snickare i Stockholm, höjd 76, 105x76 cm
Ytskador
598321
2018-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här