Erling Valldeby vägglampa

Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERLING VALLDEBY, vägglampa, stengods, i form av snäcka, blåvit glasyr, signerad Valldeby i godset, ca 36x36 cm

Smärre nagg

598354

2018-12-12