Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PASI PÄNKÄLÄINEN, barstolar 4 st, Piiroinen Arena, lackerat och grålackerat trä, förkromat underrede
Smärre slitage, repor
598370
2018-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här