Pasi Pänkäläinen barstolar

Pasi Pänkäläinen barstolar
Pasi Pänkäläinen barstolar
Pasi Pänkäläinen barstolar
Pasi Pänkäläinen barstolar
Pasi Pänkäläinen barstolar
Pasi Pänkäläinen barstolar
Pasi Pänkäläinen barstolar
Pasi Pänkäläinen barstolar
Pasi Pänkäläinen barstolar
Pasi Pänkäläinen barstolar
Pasi Pänkäläinen barstolar
Pasi Pänkäläinen barstolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PASI PÄNKÄLÄINEN, barstolar 4 st, Piiroinen Arena, lackerat och grålackerat trä, förkromat underrede

Smärre slitage, repor

598370

2018-12-12