Salongsgrupp 5 delar gustavianskstil

Klubbat för:

6 200 SEK

10 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr, gustavianskstil, 1900-talets första hälft, soffa, 2 fåtöljer samt 2 stolar, stolarna skyltmärkta Nordiska Kompaniet, soffans längd ca 200 cm

Klädsel med slitage, fläckar

598393

2018-12-17