Klubbat för:
6 200 SEK
10 000 SEK
SALONGSGRUPP, 5 dlr, gustavianskstil, 1900-talets första hälft, soffa, 2 fåtöljer samt 2 stolar, stolarna skyltmärkta Nordiska Kompaniet, soffans längd ca 200 cm
Klädsel med slitage, fläckar
598393
2018-12-17