Fästmanssoffa 1800-talets slut

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, sk "Fästmanssoffa", 1800-talets slut, längd ca 137, sitthöjd 50 cm

Slitage, fläckar

598401

2018-12-17