Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Tiger i blått, signerad M. Pyk, numrerad 30/230, färglitografi, ca 75x53 cm

Ej examinerad ur ramen

598409

2018-12-12