Matgrupp Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 1950-tal, Nordiska Kompaniet, 7 delar, bestående av matbord samt 6 stolar, brickmärkt, mahogny, klädd rygg och sits, sitthöjd ca 45, bordets höjd 73, 180x104 cm, en iläggsskiva om 55 cm
En rulle möbeltyg medföljer
Bruksslitage, bordsskiva med repa, 2 lösa ryggar, senare omklädda
598411
2018-12-13