Matgrupp Nordiska Kompaniet

Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 1950-tal, Nordiska Kompaniet, 7 delar, bestående av matbord samt 6 stolar, brickmärkt, mahogny, klädd rygg och sits, sitthöjd ca 45, bordets höjd 73, 180x104 cm, en iläggsskiva om 55 cm

En rulle möbeltyg medföljer

Bruksslitage, bordsskiva med repa, 2 lösa ryggar, senare omklädda

598411

2018-12-13