Stol Fasem P40 G Vegni G. Gualtierotti

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

G. VEGNI G. GUALTIEROTTI, "P40", karmstol, benställning i stålrör, för Fasem, grålackerad, grå skinnklädsel, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, märken, klädseln med smärre repor

598412

2018-12-13