Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
G. VEGNI G. GUALTIEROTTI, "P40", karmstol, benställning i stålrör, för Fasem, grålackerad, grå skinnklädsel, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, märken, klädseln med smärre repor
598412
2018-12-13