Matta Täbriz

Matta Täbriz
Matta Täbriz
Matta Täbriz
Matta Täbriz
Matta Täbriz
Matta Täbriz
Matta Täbriz
Matta Täbriz
Matta Täbriz
Matta Täbriz
Matta Täbriz
Matta Täbriz

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, Täbriz, old, signerad (Flahy), medaljong med djur och växter ca 350x254 cm

Smärre slitage, slitna kanter och fransar

598420

2018-12-17