Takarmatur 5-armad 1900-tal

Takarmatur 5-armad 1900-tal
Takarmatur 5-armad 1900-tal
Takarmatur 5-armad 1900-tal
Takarmatur 5-armad 1900-tal
Takarmatur 5-armad 1900-tal
Takarmatur 5-armad 1900-tal
Takarmatur 5-armad 1900-tal
Takarmatur 5-armad 1900-tal
Takarmatur 5-armad 1900-tal
Takarmatur 5-armad 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

TAKARMATUR, 5-armad, 1900-tal, patinerad metall, höjd ca 115 cm, diameter ca 97 cm

Slitage, lagningar

598422

2018-12-17