Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS LINDBERG (född 1928): Vy över Stockholm, Högalidskyrkan, signerad samt daterad 52, olja på pannå ca 49x59 cm
598446
2018-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här