Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN DEURELL (1904-1967): Motiv med Riddarholmen sett från Södermalm, signerad Deurell, olja på pannå, bildmått 34x48 cm
598453
2018-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här