Sven Deurell oljemålning

Sven Deurell oljemålning
Sven Deurell oljemålning
Sven Deurell oljemålning
Sven Deurell oljemålning
Sven Deurell oljemålning
Sven Deurell oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN DEURELL (1904-1967): Motiv med Riddarholmen sett från Södermalm, signerad Deurell, olja på pannå, bildmått 34x48 cm

598453

2018-12-13