Skål keramik

Skål keramik
Skål keramik
Skål keramik
Skål keramik
Skål keramik
Skål keramik
Skål keramik
Skål keramik
Skål keramik
Skål keramik
Skål keramik
Skål keramik

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, keramik, troligen Frankrike, 1800-tal, invändigt glaserad i gråvitt med grön dekor av tulpaner och vågmönster, diameter ca 65, höjd 20 cm

Genomgående lagning

598460

2018-12-13