Carl Malmsten akvarell

Carl Malmsten akvarell
Carl Malmsten akvarell
Carl Malmsten akvarell
Carl Malmsten akvarell
Carl Malmsten akvarell
Carl Malmsten akvarell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, motiv från Ven, akvarell, signerad och daterad CM 1945, ca 39x37 cm

PROVENIENS

Kåre Malmsten, Carl Malmstens barnbarn

598464

2018-12-15