Luftpistol, EM-GE, "Zenit",
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LUFTPISTOL, EM-GE, "Zenit", 1900-talets andra kvarta,
trästock med nätskuren kolv, kaliber 4,5 mm, originalask samt informationsblad medföljer, längd ca 28
cm
bruksspår, kartong med lagningar, ej funktionstestad
598468
2018-12-30