Bergboms taklampa mässing

Bergboms taklampa mässing
Bergboms taklampa mässing
Bergboms taklampa mässing
Bergboms taklampa mässing
Bergboms taklampa mässing
Bergboms taklampa mässing
Bergboms taklampa mässing
Bergboms taklampa mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGBOMS, takpendel, 1970-tal, rund kupa med raster, mässing, höjd ca 20 cm, diameter ca 24,5 cm

Bruksslitage, stickpropp saknas

598472

2018-12-14