Luftgevär

Luftgevär
Luftgevär
Luftgevär
Luftgevär
Luftgevär
Luftgevär
Luftgevär
Luftgevär

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LUFTGEVÄR, 1900-talets andra hälft, medföjler sikte, trol kaliber 22 mm, längd ca 115 cm

bruksslitage, ej funktionstestad

598479

2018-12-30