Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1990-tal, med kvadratisk, fasettslipat glasskiva samt antikbehandlad metall benställning med detaljer i patinerad mässing, höjd ca 56, 71x71 cm
Smärre slitage, mindre repor
598487
2018-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här